Sponsorzy

Diamentowy Sponsor Konferencji:

O Agata S.A.: 

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 29 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Więcej o Agata S.A: www.agatameble.pl

Zloci Sponsorzy Konferencji:

logo

Firma BALTON powstała w 1980 r. jako córka francuskiej firmy BALT -producenta bardzo precyzyjnych kateterów i stentów do głowy. więcej...

Korzystając z technologii francuskiej BALTON przez cały okres 34 lat stworzył bardzo dużą gamę produktów dla anestezjologii, chirurgii, urologii, ginekologii, kardiologii i radiologii. Wymienić należy po kilka produktów:
Anestezjologia: - zestawy epiduralne w różnych zestawach i rozmiarach, zestawy do kaniulacji i inne akcesoria
Chirurgia: - katetery do embolektomii
Urologia: - zestawy do nefrotomii i cystostomii , katetery do dializy, zestawy do szynowania moczowodów i inne
Jednym z najważniejszym działów jest kardiologia i radiologia inwazyjna. Są to wysokiej klasy katetery:
katetery do badań diagnostycznych; katetery do angioplastyki wieńcowej i peryferyjnej: RIVER, FRYDERYK, PBA; Katetery do walwuloplastyki: VALVER; stenty stalowe, kobaltowo-chromowe i nitilonowe; stenty BMS: CHOPIN 2, KOS, FLEXUS, COFLEXUS; stenty DES: LUC-CHOPIN, CARLO S, ALEX, PAXEL, PROLIM pierwszy w świecie w 2005 r. stent pokryty polimerem biodegradowalnym; stent do bifurkacji BIOSS EXPERT I BIOSS LIM; stenty nerkowe: NEFRO; stenty szyjne: MER + neuroprotekcja ROBIN; stenty peryferyjne: NEPTUN i JAGUAR; prowadniki do PTCA; prowadniki diagnostyczne; balony do kontrapulsacji (IABC); gastroenterologia: balony TROYCA
Nasze produkty używane są w około 90 krajach świata i cieszą się uznaniem u naszych odbiorców i konkurentów m.in. w : Argentynie, Brazylii, Ameryce Łacińskiej, Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej, Afryce i Azji.
Naszym głównym atutem jest jakość i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy wiele wyróżnień, nagród i patentów. Jesteśmy specjalistami w produkcji precyzyjnych rurek z tworzyw sztucznych i rurek metalowych do igieł. Ciągle wprowadzamy nowe produkty oparte na własnych patentach.

Royal Philips to lider w dziedzinie technologii medycznych. Nasza misja jest zmienianie zycia ludzi na lepsze i pomaganie uzytkownikom naszych produktów w uzyskiwaniu lepszych efektów na wszystkich etapach procesu ochrony zdrowia. wiecej...

Dzialamy w ponad 100 krajach na calym swiecie, zatrudniajac lacznie okolo 104 000 pracowników.

Wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz dane z badan klinicznych i opinie konsumentów, by dostarczac zintegrowane rozwiazania. Jestesmy liderem w dziedzinie diagnostyki obrazowej, leczenia opartego na technikach obrazowania, monitorowania pacjentów oraz informatyki medycznej, a takze w obszarze ochrony zdrowia i opieki domowej.Balton Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 7/14, 00-496 Warszawa
Tel.: (+48) 22 625 32 15
Tel./fax: (+48) 22 621 58 14

Philips Polska Sp. z o.o.
Philips Health Systems

Al. Jerozolimskie 195 B
02-222 Warszawa
Tel.: +48 22 571 0000
www.philips.co.uk/healthcare


Srebrni Sponsorzy Konferencji:

search
search

EMT-Systems to największe i najbardziej kompleksowe centrum szkoleń technicznych w Polsce. W ciągu 13 lat gliwicka firma przeszkoliła niemal 50 000 osób - operatorów, programistów, konstruktorów oraz kierowników.
wiecej...


Ogromny zakres tematyczny, blisko setka trenerów i specjalistyczne laboratoria sprawiają, że EMT-Systems to miejsce unikatowe na skalę europejską. Kursy całościowo pokrywają potrzeby nowoczesnego przemysłu – w działaniach firmy żywo obecna jest idea Industry 4.0.
Domena EMT-Systems:
• 170 szkoleń w systemie otwartym i zamkniętym,
• 40 specjalistycznych laboratoriów wyposażonych w rzeczywisty sprzęt przemysłowy,
• 70% czasu szkolenia to ćwiczenia praktyczne.
W styczniu firma przeprowadziła się do nowej siedziby – budynku dawnej cechowni na terenie Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, co otwiera przed nią jeszcze więcej możliwości.

Pro-PLUS SA Pro-PLUS SA to innowacyjna spólka dzialajaca od 25 lat w obszarze e-Health posiadajaca w swojej ofercie:

wiecej...

• Certyfikowane urzadzenia medyczne do telemonitoringu kardiologicznego wspólpracujace
z waga, cisnieniomierzem, glukometrem.
• Platforme Telemedyczna umozliwiajaca: gromadzenie danych medycznych, zarzadzanie urzadzeniami oraz swiadczenie uslug medycznych dla pacjentów.
• Uslugi medyczne oferowane przez Centrum Opisowe.
Rozwiazania Pro-PLUS wykorzystywane sa najczesciej do:
• Dlugoterminowego telemonitoringu eventowego umozliwiajacego diagnostyke rzadko
i sporadycznie wystepujacych zaburzen rytmu serca. Proces realizowany jest za pomoca urzadzenia EHO-MINI poprzez wcisniecie przez pacjenta przycisku, co powoduje wyslanie
do lekarza zapisu EKG obejmujacego moment, w którym odczuwal on niepokojace objawy. Monitoring eventowy umozliwia optymalne wykorzystanie czasu specjalistów poprzez zmniejszenie ilosci badan do oceny. Pozwala takze na zwiekszenie bezpieczenstwa i komfortu pacjenta dzieki stalej kontroli i mozliwosci szybkiej reakcji lekarza na pojawiajace sie nieprawidlowosci. Monitoring eventowy prawie dwukrotnie zwieksza skutecznosc wykrywania rzadkich arytmii w porównaniu do monitoringu holterowskiego, a dodatkowo stanowi prosta i tania metode diagnostyczna.
• telerehabilitacji kardiologicznej, w której pacjent wyposazany jest w nowoczesny system telemedyczny w sklad, którego wchodzi urzadzenie EHO-MINI Rehabilitacja. Dzieki temu pacjent moze, pod zdalnym nadzorem personelu medycznego, w bezpieczny sposób realizowac proces rehabilitacji w warunkach domowych. Takie rozwiazanie umozliwia osrodkom prowadzenie terapii nawet dla 5-krotnie wiekszej liczby pacjentów w tym samym czasie. Telerehabilitacja kardiologiczna jest lepiej akceptowalna przez pacjentów, pozytywnie wplywa na jakosc zycia poprzez zwiekszanie aktywnosci psychofizycznej, spolecznej
i seksualnej, a takze pozwala obnizyc koszty realizacji procedury zarówno po stronie pacjenta jak i osrodka.
• szybkiej i skutecznej diagnostyki kardiologicznej mozliwej dzieki natychmiastowemu przesylaniu wyników badan z aparatów do platformy za posrednictwem sieci telefonii komórkowej. Unikalne polaczenie wysokiej jakosci zapisów EKG, monitorowania pacjenta
w jego naturalnym srodowisku, oraz mozliwosci aktywnego uczestniczenia pacjenta
w procesie diagnostyki poprzez wymuszanie rejestracji zapisu EKG w momencie pojawienia sie niepokojacych objawów umozliwia szybka, skuteczna i tania diagnostyke.

Pro-PLUS od poczatku swojej dzialalnosci wspólpracowal z czolowymi osrodkami medycznymi i KOL co zaowocowalo wytworzeniem unikalnej technologii. Dlatego wyroby Pro-PLUS sa uzywane przez pacjentów i lekarzy z wielu osrodków medycznych w Polsce i na swiecie m.in.
w: Szwecji, Rumunii, Bulgarii i Indonezji. Potwierdzeniem unikalnosci i jakosci oferowanych przez
Pro-PLUS rozwiazan jest Zloty Medal, otrzymany na Miedzynarodowych Targach Wynalazczosci
w Szanghaju.
Pro-PLUS w liczbach:
• 50 000 sprzedanych urzadzen
• 1 238 546 unikalnych badan EKG na Platformie
• 12 586 zarejestrowanych pacjentów na Platformie
• > 400 aktywnych uzytkowników na Platformie CardioPortal z czego 90% stanowia lekarze
• > 600 badan EKG splywa dziennie z urzadzen Pro-PLUS na Platforme
Naszym klientom dostarczamy kompleksowe rozwiazania w zakresie pomiarów procesów szybkozmiennych, takich jak eksplozje, ruchy obiektów z bardzo duza predkoscia, drgania, deformacje uderzeniowe, dynamika plynów itp. Dostarczamy zintegrowane systemy badawczo-rozwojowe do analiz termalnych (badanie naprezen, wibrotermografia, termografia impulsowa i lockin) oraz rozwiazania do realizacji testów zmeczeniowych. W ofercie posiadamy równiez systemy do pomiarów akustyki budowlanej, skanery 3D oraz oprogramowanie symulacyjne.

Dostarczajac najnowsze rozwiazania znajdujace sie obecnie na rynku pomagamy uruchamiac nawet najbardziej zaawansowane stanowiska badawczo-rozwojowe.
EMT-Systems
ul. Konarskiego 18C
44-100 Gliwice
www.emt-systems.pl
info@emt-systems.pl

Pro-PLUS SA
ul. Sniezna 3,
03-750 Warszawa
Telefon: +48 785 436 707
www.pro-plus.pl
pro-plus.pl

search
search