Sponsorzy

Złoci Sponsorzy Konferencji:

logosearchsearch

Firma BALTON powstała w 1980 r. jako córka francuskiej firmy BALT -producenta bardzo precyzyjnych kateterów i stentów do głowy. więcej... Korzystając z technologii francuskiej BALTON przez cały okres 34 lat stworzył bardzo dużą gamę produktów dla anestezjologii, chirurgii, urologii, ginekologii, kardiologii i radiologii. Wymienić należy po kilka produktów:
Anestezjologia: - zestawy epiduralne w różnych zestawach i rozmiarach, zestawy do kaniulacji i inne akcesoria
Chirurgia: - katetery do embolektomii
Urologia: - zestawy do nefrotomii i cystostomii , katetery do dializy, zestawy do szynowania moczowodów i inne
Jednym z najważniejszym działów jest kardiologia i radiologia inwazyjna. Są to wysokiej klasy katetery:
katetery do badań diagnostycznych; katetery do angioplastyki wieńcowej i peryferyjnej: RIVER, FRYDERYK, PBA; Katetery do walwuloplastyki: VALVER; stenty stalowe, kobaltowo-chromowe i nitilonowe; stenty BMS: CHOPIN 2, KOS, FLEXUS, COFLEXUS; stenty DES: LUC-CHOPIN, CARLO S, ALEX, PAXEL, PROLIM pierwszy w świecie w 2005 r. stent pokryty polimerem biodegradowalnym; stent do bifurkacji BIOSS EXPERT I BIOSS LIM; stenty nerkowe: NEFRO; stenty szyjne: MER + neuroprotekcja ROBIN; stenty peryferyjne: NEPTUN i JAGUAR; prowadniki do PTCA; prowadniki diagnostyczne; balony do kontrapulsacji (IABC); gastroenterologia: balony TROYCA
Nasze produkty używane są w około 90 krajach świata i cieszą się uznaniem u naszych odbiorców i konkurentów m.in. w : Argentynie, Brazylii, Ameryce Łacińskiej, Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej, Afryce i Azji.
Naszym głównym atutem jest jakość i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy wiele wyróżnień, nagród i patentów. Jesteśmy specjalistami w produkcji precyzyjnych rurek z tworzyw sztucznych i rurek metalowych do igieł. Ciągle wprowadzamy nowe produkty oparte na własnych patentach.

Firma BHH Mikromed Sp. z o.o. została utworzona w 1996 roku na bazie Wydziału Produkcji Implantatów oddziału zamiejscowego Huty Baildon w Dąbrowie Górniczej. więcej... Rok 2013 stanowił przełomowy moment w historii Firmy , właścicielem stała się Firma Valbruna Polska będąca oddziałem nowoczesnego włoskiego koncernu metalurgicznego Acciaierie Valbruna z siedzibą główną we Włoszech. Przy wsparciu tak silnego partnera obecnie następuje dynamiczny i owocny proces rozbudowy Firmy ,pozwalający na automatyzację i optymalizację procesów produkcyjnych. Firma nawiązuje współpracę z wiodącymi w Polsce ośrodkami naukowymi medycznymi i technicznymi stale kontrolując produkt w kontekście aktualnych wymagań opartych o najnowsze zdobycze nauki i techniki. System zaopatrzenia w materiały wsadowe oparty jest o dostawy z Acciaierie Valbruna co powoduje korzystną dla Firmy elastyczność i bezpieczeństwo.
Wszystkie te cechy powodują że Firma BHH Mikromed Sp. z o.o. bez kompleksów staje w szeregu renomowanych dostawców wyrobów medycznych i jest w stanie spełnić wysokie wymagania rynku krajowego i zagranicznego.
EC Test Systems Sp. z o. o. zajmuje się dostarczaniem rozwiązań pomiarowych, diagnostycznych oraz symulacyjnych z zakresu drgań i akustyki. więcej... Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski światowych liderów tej branży. Reprezentujemy firmy z których doświadczeń korzystają największe koncerny motoryzacyjne, lotnicze i zbrojeniowe oraz inne przedsiębiorstwa działające w pozostałych gałęziach przemysłu. Ofertę uzupełniają zaawansowane systemy wizyjne i termowizyjne.

Naszym klientom dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pomiarów procesów szybkozmiennych, takich jak eksplozje, ruchy obiektów z bardzo dużą prędkością, drgania, deformacje uderzeniowe, dynamika płynów itp. Dostarczamy zintegrowane systemy badawczo-rozwojowe do analiz termalnych (badanie naprężeń, wibrotermografia, termografia impulsowa i lockin) oraz rozwiązania do realizacji testów zmęczeniowych. W ofercie posiadamy również systemy do pomiarów akustyki budowlanej, skanery 3D oraz oprogramowanie symulacyjne.

Dostarczając najnowsze rozwiązania znajdujące się obecnie na rynku pomagamy uruchamiać nawet najbardziej zaawansowane stanowiska badawczo-rozwojowe.

Balton Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 7/14, 00-496 Warszawa
Tel.: (+48) 22 625 32 15
Tel./fax: (+48) 22 621 58 14

BHH Mikromed Sp. z o.o.
ul. Katowicka 11, 42-530 Dąbrowa Górnicza
Tel: (+48) 32 261 02 20
Fax: (+48) 32 264 68 85
www.mikromed.pl
info@mikromed.pl
EC Test Systems sp. Z o.o.
ul. Lublańska 34, 31-476 Kraków
Tel.: (+48) 12 627 77 77
Fax: (+48) 12 627 77 70
www.ects.pl
biuro@ects.pl

search
search

Firma Elhys oferuje urządzenia do badania właściwości mechanicznych, testów trwałościowych i zmęczeniowych. Oferujemy maszyny wytrzymałościowe firmy MTS umożliwiających badanie biomateriałów w warunkach maksymalnie zbliżonych do warunków fizjologicznych. więcej... Posiadamy liczne akcesoria do testów na rozciąganie, ściskanie, zginanie. Oferujemy również systemy pomiarowe firmy Dantec Dynamics GmbH umożliwiające wizualizację pola odkształceń 3D. Systemy oparte na cyfrowej korelacji obrazu (DIC) oraz elektronicznej interferometrii plamkowej (ESPI) prezentują mapy odkształceń o dużej rozdzielczości i mogą być wykorzystywane do walidacji modeli MES. Urządzenia te znajdują szerokie zastosowania w pomiarach biomateriałów, metali, tworzyw sztucznych, kompozytów i tkanek o powierzchni od 1 mm2 do 1 m2. Za pomocą systemu wielokamerowego możemy dokonywać również pomiaru deformacji materiału na całym obwodzie (360 °). Dla wielu materiałów, szczególnie tkanek miękkich i zespoleń kość-implant, nie ma lepszej metody pomiaru deformacji niż metoda cyfrowej korelacji obrazu. Posiadamy duże doświadczenie w doborze urządzeń badawczych służących do badań materiałowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Royal Philips to lider w dziedzinie technologii medycznych. Naszą misją jest zmienianie życia ludzi na lepsze i pomaganie użytkownikom naszych produktów w uzyskiwaniu lepszych efektów na wszystkich etapach procesu ochrony zdrowia. więcej... Działamy w ponad 100 krajach na całym świecie, zatrudniając łącznie około 104 000 pracowników.

Wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz dane z badań klinicznych i opinie konsumentów, by dostarczać zintegrowane rozwiązania. Jesteśmy liderem w dziedzinie diagnostyki obrazowej, leczenia opartego na technikach obrazowania, monitorowania pacjentów oraz informatyki medycznej, a także w obszarze ochrony zdrowia i opieki domowej.

Elhys Sp. z o.o.
ul. Naukowa 45, 02-463 Warszawa
Tel.: (+48) 22 863 30 49
Fax: (+48) 22 863 91 19
www.elhys.com.pl
elhys@com.pl

Philips Polska Sp. z o.o.
Philips Health Systems

Al. Jerozolimskie 195 B
02-222 Warszawa
Tel.: +48 22 571 0000
www.philips.pl/healthcare

logologologo

Srebrni Sponsorzy Konferencji:

searchsearchsearch

Laboratorium Biomechaniki w Kielcach jest częścią grupy Artmedik – dynamicznie rozwijającej się spółki, ugruntowanej pozycji na rynku medycznym, posiadającej w swych strukturach między innymi szpitale w Kielcach i Jędrzejowie. więcej...

Laboratorium Biomechaniki działające przy Szpitalu Kieleckim powstało na gruncie wieloletnich doświadczeń i wiedzy, jaką zarząd spółki Artmedik przekuł w cieszące się zaufaniem Pacjentów placówki ratujące zdrowie i życie ludzkie. To jedyne w regionie świętokrzyskim i jedno z niewielu w Polsce tego typu miejsce umożliwiające przeprowadzanie kompleksowej analizy ruchu – takiej, jaką wykonuje się u najwyższej klasy sportowców, ale bardzo potrzebnej również w przypadku osób ze schorzeniami ortopedycznymi.
Laboratorium działa w oparciu o najnowszy sprzęt, dostępny jedynie w kilku ośrodkach w Polsce, a także profesjonalizm personelu. Badania przeprowadzane są przy użyciu systemu optycznego BTS Smart, w skład którego wchodzi sześć kamer cyfrowych o częstotliwości próbkowania 250 Hz, dwie kamery wizyjne, dwie platformy dynamometryczne firmy Kistler umieszczone w ścieżce pomiarowej, zestaw do EMG, komputer z odpowiednim oprogramowaniem (Smart Capture, Smart Tracker, Smart Analyzer), zestaw pasywnych markerów i zestaw kalibracyjny.


Informacje o projekcie aDrive
Innowacyjne technologie symulacyjne do oceny systemów automatyzujących prowadzenie pojazdów w aspekcie bezpieczeństwa ruchu drogowego. więcej... Celem praktycznym projektu jest opracowanie technologii do oceny systemów automatyzujących i wspomagających prowadzenie pojazdów w warunkach symulacyjnych. Pierwsza część tej oceny dotyczyć będzie modeli układów sterowania i czujników. W ramach drugiej części oceny podlegać będzie oddziaływanie systemu wspomagania jazdy na kierowcę w aspekcie bezpiecznego kierowania pojazdem. W wyniku realizacji projektu powstaną rozwiązania dla sektora przemysłu motoryzacyjnego, które przyczynią się do świadczenia nowych usług badawczych systemów wspomagania jazdy i systemów autonomicznych.

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. więcej...Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.
Ponadto przedsiębiorstwo nasze posiada dział serwisu, który zapewnia wszystkim naszym Klientom szybką i sprawną obsługę serwisową na terenie całej Polski.
Rokrocznie realizujemy również kilkadziesiąt szkoleń tematycznych o nowych technologiach rehabilitacyjnych. Dodatkowo od kilku lat sukcesywnie inwestujemy w rozwój naukowy wspomagając różnego typu badania naukowe na terenie Polski, w których obiektywizujemy skuteczność działania różnych nowatorskich metod rehabilitacji. Badania te realizujemy zarówno w ośrodkach na terenie całego kraju, jak i stacjonarnie w Gliwicach, gdzie posiadamy dedykowane laboratorium biomechaniczne.

Szpital Kielecki św. Aleksandra
ul. Kościuszki 25, 25-316 Kielce
Tel: (+48) 41 266 23 00
www.laboratoriumbiomechaniki.pl
rejestracja@artmedik24.pl

Safety Engineering Research s.c.
Królewicza Jakuba 13A, 02-956 Warszawa
Tel: (+48) 22 885 42 68 || (+48) 501 239 161
www.safetyresearch.pl
office@safetyresearch.pl

PHU Technomex Sp. z o.o.
ul. Szparagowa 15, 44-141 Gliwice
Tel.: (+48) 32 401 03 50
biuro@technomex.pl

logologo
logologo