Sponsorzy

.

.

.

.

.

Złoci Sponsorzy Konferencji:

logo
search
Firma BALTON powstała w 1980 r. jako córka francuskiej firmy BALT -producenta bardzo precyzyjnych kateterów i stentów do głowy. więcej... Korzystając z technologii francuskiej BALTON przez cały okres 34 lat stworzył bardzo dużą gamę produktów dla anestezjologii, chirurgii, urologii, ginekologii, kardiologii i radiologii. Wymienić należy po kilka produktów:
Anestezjologia: - zestawy epiduralne w różnych zestawach i rozmiarach, zestawy do kaniulacji i inne akcesoria
Chirurgia: - katetery do embolektomii
Urologia: - zestawy do nefrotomii i cystostomii , katetery do dializy, zestawy do szynowania moczowodów i inne
Jednym z najważniejszym działów jest kardiologia i radiologia inwazyjna. Są to wysokiej klasy katetery:
katetery do badań diagnostycznych; katetery do angioplastyki wieńcowej i peryferyjnej: RIVER, FRYDERYK, PBA; Katetery do walwuloplastyki: VALVER; stenty stalowe, kobaltowo-chromowe i nitilonowe; stenty BMS: CHOPIN 2, KOS, FLEXUS, COFLEXUS; stenty DES: LUC-CHOPIN, CARLO S, ALEX, PAXEL, PROLIM pierwszy w świecie w 2005 r. stent pokryty polimerem biodegradowalnym; stent do bifurkacji BIOSS EXPERT I BIOSS LIM; stenty nerkowe: NEFRO; stenty szyjne: MER + neuroprotekcja ROBIN; stenty peryferyjne: NEPTUN i JAGUAR; prowadniki do PTCA; prowadniki diagnostyczne; balony do kontrapulsacji (IABC); gastroenterologia: balony TROYCA
Nasze produkty używane są w około 90 krajach świata i cieszą się uznaniem u naszych odbiorców i konkurentów m.in. w : Argentynie, Brazylii, Ameryce Łacińskiej, Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej, Afryce i Azji.
Naszym głównym atutem jest jakość i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy wiele wyróżnień, nagród i patentów. Jesteśmy specjalistami w produkcji precyzyjnych rurek z tworzyw sztucznych i rurek metalowych do igieł. Ciągle wprowadzamy nowe produkty oparte na własnych patentach.

Firma Elhys oferuje urządzenia do badania właściwości mechanicznych, testów trwałościowych i zmęczeniowych. Oferujemy maszyny wytrzymałościowe firmy MTS umożliwiających badanie biomateriałów w warunkach maksymalnie zbliżonych do warunków fizjologicznych. więcej... Posiadamy liczne akcesoria do testów na rozciąganie, ściskanie, zginanie. Oferujemy również systemy pomiarowe firmy Dantec Dynamics GmbH umożliwiające wizualizację pola odkształceń 3D. Systemy oparte na cyfrowej korelacji obrazu (DIC) oraz elektronicznej interferometrii plamkowej (ESPI) prezentują mapy odkształceń o dużej rozdzielczości i mogą być wykorzystywane do walidacji modeli MES. Urządzenia te znajdują szerokie zastosowania w pomiarach biomateriałów, metali, tworzyw sztucznych, kompozytów i tkanek o powierzchni od 1 mm2 do 1 m2. Za pomocą systemu wielokamerowego możemy dokonywać również pomiaru deformacji materiału na całym obwodzie (360 °). Dla wielu materiałów, szczególnie tkanek miękkich i zespoleń kość-implant, nie ma lepszej metody pomiaru deformacji niż metoda cyfrowej korelacji obrazu. Posiadamy duże doświadczenie w doborze urządzeń badawczych służących do badań materiałowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Balton Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 7/14, 00-496 Warszawa
Tel.: (+48) 22 625 32 15
Tel./fax: (+48) 22 621 58 14

Elhys Sp. z o.o.
ul. Naukowa 45, 02-463 Warszawa
Tel.: (+48) 22 863 30 49
Fax: (+48) 22 863 91 19
www.elhys.com.pl
elhys@com.pl
logo

Firma ChM została założona przez Mikołaja Charkiewicza w 1981 roku. Dziś jest znanym i cenionym w Europie i na świecie producentem implantów oraz narzędzi dla ortopedii i traumatologii. więcej... Posiada własny dział badawczo-rozwojowy, naukowy, technologiczny, produkcji oraz marketingu, a także rozbudowaną sieć dystrybucyjną. Ponad 30-latnie doświadczenie, wiedza medyczna i technologiczna zaowocowały nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Dotychczasowe osiągnięcia to efekt ciągłego rozwoju własnego zaplecza konstrukcyjno–technologicznego, stałej współpracy ze środowiskiem medycznym i instytucjami naukowo – badawczymi; inwestycje w nowoczesne wyposażenie parku maszynowego jak choćby obrabiarki sterowane numerycznie, czy urządzenia do druku 3D w polimerach i metalu. Rozwój wymaga również inwestowania w kadry i zatrudnianie najwyższej klasy specjalistów. Najbardziej pożądani są pracownicy posiadający wykształcenie: zawodowe, techniczne czy też wyższe mechaniczne. Od naszych pracowników wymagamy wiedzy i umiejętności oraz zaangażowania i odpowiedzialności. Firma tradycyjnie już zaprasza studentów i absolwentów na staż wakacyjny, szczegóły na stronie http://chm.eu/kariera

Royal Philips to lider w dziedzinie technologii medycznych. Naszą misją jest zmienianie życia ludzi na lepsze i pomaganie użytkownikom naszych produktów w uzyskiwaniu lepszych efektów na wszystkich etapach procesu ochrony zdrowia. więcej... Działamy w ponad 100 krajach na całym świecie, zatrudniając łącznie około 104 000 pracowników.

Wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz dane z badań klinicznych i opinie konsumentów, by dostarczać zintegrowane rozwiązania. Jesteśmy liderem w dziedzinie diagnostyki obrazowej, leczenia opartego na technikach obrazowania, monitorowania pacjentów oraz informatyki medycznej, a także w obszarze ochrony zdrowia i opieki domowej.


ChM Sp. z o. o. Lewickie 3b 16-061 Juchnowiec Kościelny Tel. +48 85 713 13 20 Fax +48 85 713 13 19 chm@chm.eu praca@chm.eu
www.chm.eu

Philips Polska Sp. z o.o.
Philips Health Systems

Al. Jerozolimskie 195 B
02-222 Warszawa
Tel.: +48 22 571 0000
www.philips.co.uk/healthcare

logo

Srebrni Sponsorzy Konferencji:

search
search


search

SAFETY ENGINEERING RESEARCH S.C. od 2005 roku dostarcza swoim klientom innowacyjnych narzędzi i metod pozwalających na usprawnienie procesu rozwoju systemów bezpieczeństwa biernego i czynnego oraz analizowanie złożonych zagadnień biomechaniki ruchu i biomechaniki zderzeń. więcej... Wspieramy polskie uczelnie wyższe i instytuty naukowe, udostępniając narzędzia pozwalające na poprawę efektywności prac badawczo-rozwojowych i wspólnie rozwijając elementy wspierające dydaktykę. Oferujemy:
numeryczną analizę zagadnień biomechanicznych, optymalizację systemów bezpieczeństwa biernego, analizę i rozwój systemów wspierania kierowców, oprogramowanie MADYMO do analizy zagadnień biomechaniki zderzeń, oprogramowanie PreScan do wirtualnego prototypowania i testowania aktywnych systemów wspierania kierowców, wysokiej klasy LIDAR’y firmy IBEO Automotive GmbH, systemy testowania czujników dla pojazdów inteligentnych i autonomicznych platform mobilnych, rozwiązania sensoryczne dla systemów wspierania kierowców i pojazdów.

EMT-Systems to największy ośrodek szkoleń technicznych w Polsce. Centrum wyznacza trendy w dziedzinie kształcenia kadr inżynierskich i stanowi przykład sukcesu w obszarze transferu wiedzy z nauki do przemysłu. więcej... W ofercie firmy znajduje się niemal 150 szkoleń z zakresu mechatroniki oraz szeroko pojmowanych technik inżynierskich i projektowania. Główne tematy szkoleniowe to: pneumatyka, hydraulika siłowa, sterowniki programowalne PLC, roboty przemysłowe, układy sensorowe, sieci przemysłowe, projektowanie wspomagane komputerowo (CAD), tworzywa sztuczne, druk 3D. Swoją ofertę firma kieruje przede wszystkim do pracowników przemysłu (pracowników nadzoru inżynieryjno-technicznego, zakładów naprawczych i remontowych, zakładów usługowych, kadry kierowniczej, technologów, projektantów, nadzoru technicznego urządzeń automatyki, obsługujących urządzenia i systemy automatyki), ale także do sektora edukacji.


Projekt „TOP Inżynier – kursy specjalistyczne programowania PLC oraz projektowania CAD / CAM – NX” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego z udziałem środków z Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej... Ma on na celu uzyskanie kwalifikacji zawodowych przez uczniów/studentów/absolwentów szkół/uczelni technicznych z woj. Śląskiego, objętych kursami inżynierskimi z zakresu programowania sterowników logicznych SIEMENS SIMATIC S7-300/400 lub S7-1500 lub projektowania inżynierskiego NX-CAD/CAM, potwierdzonych certyfikowanym egzaminem.

Safety Engineering Research s.c.
Królewicza Jakuba 13A
02-956 Warszawa
Tel: +48 22 885 42 68 +48 501 239 161
www.safetyresearch.pl
office@safetyresearch.pl

EMT-Systems Sp. z o.o.
Centrum Szkoleń Inżynierskich
ul. Konarskiego 18C
44-100 Gliwice
kom.: +48 516 276 782, tel.: 32 411 1000, fax: +48 32 720 20 52
www.emt-systems.pl
www.topinzynier.pl
agata.rakotny@emt-systems.pl

search
search
Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. więcej... Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie - Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.


Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiej bardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie.

EC Test Systems Sp. z o. o. zajmuje się dostarczaniem rozwiązań pomiarowych, diagnostycznych oraz symulacyjnych z zakresu drgań i akustyki. więcej... Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski światowych liderów tej branży. Reprezentujemy firmy z których doświadczeń korzystają największe koncerny motoryzacyjne, lotnicze i zbrojeniowe oraz inne przedsiębiorstwa działające w pozostałych gałęziach przemysłu. Ofertę uzupełniają zaawansowane systemy wizyjne i termowizyjne.

Naszym klientom dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pomiarów procesów szybkozmiennych, takich jak eksplozje, ruchy obiektów z bardzo dużą prędkością, drgania, deformacje uderzeniowe, dynamika płynów itp. Dostarczamy zintegrowane systemy badawczo-rozwojowe do analiz termalnych (badanie naprężeń, wibrotermografia, termografia impulsowa i lockin) oraz rozwiązania do realizacji testów zmęczeniowych. W ofercie posiadamy również systemy do pomiarów akustyki budowlanej, skanery 3D oraz oprogramowanie symulacyjne.

Dostarczając najnowsze rozwiązania znajdujące się obecnie na rynku pomagamy uruchamiać nawet najbardziej zaawansowane stanowiska badawczo-rozwojowe.


APA Sp. z o.o.
ul. Tarnogórska 251
44-105 Gliwice
Tel: +48 32 231 64 43
www.apagroup.pl
info@apagroup.pl

EC Test Systems sp. Z o.o.
ul. Lublańska 34
31-476 Kraków
Tel.: (+48) 12 627 77 77
Fax: (+48) 12 627 77 70
www.ects.pl
biuro@ects.pl


search

search
search
search
search
search