Organizatorzy

.

.

 

.

.

KOMITET NAUKOWY

  1. Bogdan Bacik (AWF Katowice)
  2. Alicja Balin (Politechnika Śląska)
  3. Tadeusz Bold (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 w Sosnowcu)
  4. Romuald Będziński (Uniwersytet Zielonogórski)
  5. Tomasz Bielecki (Śląski Uniwersytet Medyczny)
  6. Sławomir Duda (Politechnika Śląska)
  7. Lechosław B. Dworak (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
  8. Danuta Jasińska-Choromańska (Politechnika Warszawska)
  9. Damian Gąsiorek (Politechnika Śląska)
  10. Marek Gzik (Politechnika Śląska) – przewodniczący
  11. Maciej Hajduga (Wyższa Szkoła Inżynierii Dentystycznej, Ustroń)
  12. Krzysztof Jamroziak (Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych, Wrocław)
  13. Grzegorz Juras (AWF Katowice)
  14. Marcin Kaczmarek (Politechnika Śląska)
  15. Sławomir Kciuk (Politechnika Śląska)
  16. Dawid Larysz (Centrum Onkologii – Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie)
  17. Ewa Majchrzak (Politechnika Śląska)
  18. Marek Mandera (Śląski Uniwersytet Medyczny)
  19. Jerzy Małachowski (Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa)
  20. Jan Marciniak (Politechnika Śląska)
  21. Stanisław Mazurkiewicz (Politechnika Krakowska)
  22. Arkadiusz Mężyk (Politechnika Śląska)
  23. Robert Michnik (Politechnika Śląska)
  24. Grzegorz Milewski (Politechnika Krakowska)
  25. Zbigniew Paszenda (Politechnika Śląska)
  26. Piotr Pączek (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 w Sosnowcu)
  27. Celina Pezowicz (Politechnika Wrocławska)
  28. Jerzy Pieniążek (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu)
  29. Ewa Piętka (Politechnika Śląska)
  30. Wiesław Rycerski (Górnośląskie Centrum Rehabilitacji „Repty”)
  31. Arkadiusz Szarek (Politechnika Częstochowska)
  32. Janusz Szewczenko (Politechnika Śląska)
  33. Jerzy Świder (Politechnika Śląska)
  34. Eugeniusz Świtoński (Politechnika Śląska)
  35. Andrzej Wit (AWF Warszawa)
  36. Wojciech Wolański (Politechnika Śląska)

KOMITET ORGANIZACYJNY

  1. Andrzej Bieniek
  2. Michał Burkacki
  3. Miłosz Chrzan
  4. Iwona Chuchnowska
  5. Bożena Gzik-Zroska – przewodnicząca
  6. Agata Guzik-Kopyto
  7. Kamil Joszko
  8. Katarzyna Jochymczyk-Woźniak
  9. Jacek Jurkojć
  10. Edyta Kawlewska – sekretarz
  11. Krzysztof Kawlewski
  12. Katarzyna Nowakowska
  13. Marta Sobkowiak
  14. Ewa Stachowiak
  15. Sławomir Suchoń
  16. Piotr Wodarski
ptmts

KB

katedra_motorycznosci

sum_ortopedia