Organizers

.

.

.

.

Scientific Committee

  1. Bogdan Bacik (AWF Katowice)
  2. Alicja Balin (Politechnika Śląska)
  3. Romuald Będziński (Uniwersytet Zielonogórski)
  4. Tomasz Bielecki (Śląski Uniwersytet Medyczny)
  5. Tadeusz Bold (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 w Sosnowcu)
  6. Sławomir Duda (Politechnika Śląska)
  7. Lechosław B. Dworak (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
  8. Grzegorz Juras (AWF Katowice)
  9. Maciej Hajduga (Wyższa Szkoła Inżynierii Dentystycznej, Ustroń)
  10. Damian Gąsiorek (Politechnika Śląska)
  11. Marek Gzik (Politechnika Śląska) – przewodniczący
  12. Marcin Kaczmarek (Politechnika Śląska)
  13. Sławomir Kciuk (Politechnika Śląska)
  14. Paweł Kostka (Politechnika Śląska)
  15. Krzysztof Jamroziak (Politechnika Wrocławska)
  16. Dawid Larysz (Centrum Onkologii – Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie)
  17. Ewa Majchrzak (Politechnika Śląska)
  18. Marek Mandera (Śląski Uniwersytet Medyczny)
  19. Jerzy Małachowski (Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa)
  20. Jan Marciniak (Politechnika Śląska)
  21. Stanisław Mazurkiewicz (Politechnika Krakowska)
  22. Arkadiusz Mężyk (Politechnika Śląska)
  23. Robert Michnik (Politechnika Śląska)
  24. Grzegorz Milewski (Politechnika Krakowska)
  25. Andrzej Mitas (Politechnika Śląska)
  26. Zbigniew Paszenda (Politechnika Śląska)
  27. Piotr Pączek (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 w Sosnowcu)
  28. Celina Pezowicz (Politechnika Wrocławska)
  29. Jerzy Pieniążek (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu)
  30. Ewa Piętka (Politechnika Śląska)
  31. Wiesław Rycerski (Górnośląskie Centrum Rehabilitacji “Repty”)
  32. Arkadiusz Szarek (Politechnika Częstochowska)
  33. Janusz Szewczenko (Politechnika Śląska)
  34. Jerzy Świder (Politechnika Śląska)
  35. Eugeniusz Świtoński (Politechnika Śląska)
  36. Witold Walke (Politechnika Śląska)
  37. Andrzej Wit (AWF Warszawa)
  38. Wojciech Wolański (Politechnika Śląska)

Organizing committee

  1. Andrzej Bieniek
  2. Michał Burkacki
  3. Miłosz Chrzan
  4. Iwona Chuchnowska
  5. Agata Guzik-Kopyto
  6. Bożena Gzik-Zroska – Head of committee
  7. Kamil Joszko
  8. Katarzyna Jochymczyk-Woźniak
  9. Jacek Jurkojć
  10. Krzysztof Kawlewski
  11. Katarzyna Nowakowska – sekretarz MMB
  12. Marta Sobkowiak
  13. Ewa Stachowiak
  14. Sławomir Suchoń
  15. Piotr Wodarski
ptmts

KB

katedra_motorycznosci

sum_ortopedia