Komitet Naukowy 2017

Komitet Naukowy:

  1. Piotr Augustyniak – Akademia Górniczo-Hutnicza
  2. Alicja Balin – Politechnika Śląska
  3. Ton Backx – Eindhoven University of Technology
  4. Paweł Buszman – Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca
  5. Stanisław Czudek – Masaryk University
  6. Jan Ryszard Dąbrowski – Politechnika Białostocka
  7. Miśa Dzoljić – Nyenrode Business University
  8. Adam Gacek – Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM Zabrze
  9. Marcin Grzegorzek – University of Siegen
  10. Marek Gzik – Przewodniczący Komitetu Naukowego, Politechnika Śląska
  11. Andrzej Hajdasiński – Nyenrode Business University
  12. Sławomir Hausman – Politechnika Łódzka
  13. Janusz Jeżewski – Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM Zabrze
  14. Marcin Kaczmarek – Politechnika Śląska
  15. Henk Kievit – Nyenrode Business University
  16. Bogdan Koczy – Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach
  17. Adam Liebert – Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN
  18. Bogusław Major – Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN
  19. Roman Major – Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN
  20. Roman Maniewski – Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN
  21. Jan Marciniak – Politechnika Śląska
  22. Arkadiusz Mężyk – Politechnika Śląska
  23. Robert Michnik – Politechnika Śląska
  24. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska – Warszawski Uniwersytet Medyczny
  25. Andrzej Mitas – Politechnika Śląska
  26. Aleksander Nawrat – Politechnika Śląska
  27. Zbigniew Nawrat – Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii
  28. Antoni Nowakowski – Politechnika Gdańska
  29. Tadeusz Pałko – Politechnika Warszawska
  30. Zbigniew Paszenda – Politechnika Śląska
  31. Ewa Piętka – Politechnika Śląska
  32. Celina Pezowicz – Politechnika Wrocławska
  33. Halina Podbielska – Politechnika Wrocławska
  34. Dominik Spinczyk  – Politechnika Śląska
  35. Michał Strzelecki – Politechnika Łódzka
  36. Janusz Szewczenko – Politechnika Śląska
  37. Andrzej Świerniak – Politechnika Śląska
  38. Eugeniusz Świtoński – Politechnika Śląska
  39. Arkadiusz Szarek – Politechnika Częstochowska
  40. Ewaryst Tkacz – Politechnika Śląska
  41. Tomasz Topoliński – Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
  42. Ryszard Tadeusiewicz – Akademia Górniczo-Hutnicza
  43. Wojciech Wolański – Politechnika Śląska
  44. Ewa Zalewska – Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN