Komitet Naukowy

Komitet Naukowy:

  1. Piotr Augustyniak – Akademia Górniczo-Hutnicza
  2. Alicja Balin – Politechnika Śląska
  3. Ton Backx – Eindhoven University of Technology
  4. Paweł Badura – Politechnika Śląska
  5. Paweł Buszman – American Heart of Poland SA
  6. Stanisław Czudek – Masaryk University
  7. Jan Ryszard Dąbrowski – Politechnika Białostocka
  8. Miśa Dzoljić – Nyenrode Business University
  9. Adam Gacek – Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM Zabrze
  10. Marcin Grzegorzek – University of Siegen
  11. Marek Gzik – Przewodniczący Komitetu Naukowego, Politechnika Śląska
  12. Janusz Jeżewski – Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM Zabrze
  13. Grzegorz Juras – Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
  14. Andrzej Hajdasiński – Nyenrode Business University
  15. Sławomir Hausman – Politechnika Łódzka
  16. Marcin Kaczmarek – Politechnika Śląska
  17. Henk Kievit – Nyenrode Business University
  18. Bogdan Koczy – Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach
  19. Paweł Kostka – Politechnika Śląska
  20. Adam Liebert – Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN
  21. Bogusław Major – Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN
  22. Roman Major – Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN
  23. Roman Maniewski – Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN
  24. Jerzy Małachowski – Wojskowa Akademia Techniczna
  25. Jan Marciniak – Politechnika Śląska
  26. Arkadiusz Mężyk – Politechnika Śląska
  27. Robert Michnik – Politechnika Śląska
  28. Krzysztof Milewski – American Heart of Poland SA
  29. Andrzej Mitas – Politechnika Śląska
  30. Aleksander Nawrat – Politechnika Śląska
  31. Zbigniew Nawrat – Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii
  32. Antoni Nowakowski – Politechnika Gdańska
  33. Tadeusz Pałko – Politechnika Warszawska
  34. Zbigniew Paszenda – Politechnika Śląska
  35. Ewa Piętka – Politechnika Śląska
  36. Celina Pezowicz – Politechnika Wrocławska
  37. Halina Podbielska – Politechnika Wrocławska
  38. Dominik Spinczyk  – Politechnika Śląska
  39. Michał Strzelecki – Politechnika Łódzka
  40. Arkadiusz Szarek – Politechnika Częstochowska
  41. Tomasz Szczepański – Śląski Uniwersytet Medyczny
  42. Janusz Szewczenko – Politechnika Śląska
  43. Andrzej Świerniak – Politechnika Śląska
  44. Eugeniusz Świtoński – Politechnika Śląska
  45. Ewaryst Tkacz – Politechnika Śląska
  46. Tomasz Topoliński – Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
  47. Ryszard Tadeusiewicz – Akademia Górniczo-Hutnicza
  48. Witold Walke – Politechnika Ślaska
  49. Wojciech Wolański – Politechnika Śląska
  50. Ewa Zalewska – Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN