Organizatorzy

KOMITET NAUKOWY

  1. Bogdan Bacik (AWF Katowice)
  2. Alicja Balin (Politechnika Śląska)
  3. Romuald Będziński (Uniwersytet Zielonogórski)
  4. Tomasz Bielecki (Zagłębiowskie Centrum Onkologii Dąbrowa Górnicza)
  5. Tadeusz Bold (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 w Sosnowcu)
  6. Sławomir Duda (Politechnika Śląska)
  7. Lechosław B. Dworak (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
  8. Grzegorz Juras (AWF Katowice)
  9. Maciej Hajduga (Wyższa Szkoła Inżynierii Dentystycznej, Ustroń)
  10. Damian Gąsiorek (Politechnika Śląska)
  11. Marek Gzik (Politechnika Śląska) – przewodniczący
  12. Marcin Kaczmarek (Politechnika Śląska)
  13. Sławomir Kciuk (Politechnika Śląska)
  14. Paweł Kostka (Politechnika Śląska)
  15. Krzysztof Jamroziak (Politechnika Wrocławska)
  16. Jacek Jurkojć (Politechnika Śląska)
  17. Dawid Larysz (Centrum Onkologii – Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie)
  18. Ewa Majchrzak (Politechnika Śląska)
  19. Marek Mandera (Śląski Uniwersytet Medyczny)
  20. Jerzy Małachowski (Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa)
  21. Jan Marciniak (Politechnika Śląska)
  22. Stanisław Mazurkiewicz (Politechnika Krakowska)
  23. Arkadiusz Mężyk (Politechnika Śląska)
  24. Robert Michnik (Politechnika Śląska)
  25. Grzegorz Milewski (Politechnika Krakowska)
  26. Andrzej Mitas (Politechnika Śląska)
  27. Zbigniew Paszenda (Politechnika Śląska)
  28. Jolanta Pauk (Politechnika Białostocka)
  29. Piotr Pączek (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 w Sosnowcu)
  30. Celina Pezowicz (Politechnika Wrocławska)
  31. Jerzy Pieniążek (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu)
  32. Ewa Piętka (Politechnika Śląska)
  33. Wiesław Rycerski
  34. Arkadiusz Szarek (Politechnika Częstochowska)
  35. Janusz Szewczenko (Politechnika Śląska)
  36. Jerzy Świder (Politechnika Śląska)
  37. Eugeniusz Świtoński (Politechnika Śląska)
  38. Witold Walke (Politechnika Śląska)
  39. Andrzej Wit (AWF Warszawa)
  40. Wojciech Wolański (Politechnika Śląska)

KOMITET ORGANIZACYJNY

  1. Andrzej Bieniek
  2. Michał Burkacki
  3. Miłosz Chrzan
  4. Iwona Chuchnowska
  5. Aneta Danecka
  6. Agata Guzik-Kopyto
  7. Grzegorz Gruszka
  8. Bożena Gzik-Zroska – przewodnicząca
  9. Kamil Joszko
  10. Katarzyna Jochymczyk-Woźniak
  11. Edyta Kawlewska – zastępca
  12. Barbara Mikuła
  13. Katarzyna Nowakowska
  14. Marek Ples
  15. Marta Sobkowiak
  16. Sławomir Suchoń
  17. Piotr Wodarski
  18. Hanna Zadoń – sekretarz MMB
ptmts

KB

katedra_motorycznosci