Sponsorzy

.

.

.

.

Złoci Sponsorzy Konferencji:

logo

Firma BALTON powstała w 1980 r. jako córka francuskiej firmy BALT -producenta bardzo precyzyjnych kateterów i stentów do głowy. więcej...

Korzystając z technologii francuskiej BALTON przez cały okres 34 lat stworzył bardzo dużą gamę produktów dla anestezjologii, chirurgii, urologii, ginekologii, kardiologii i radiologii. Wymienić należy po kilka produktów:
Anestezjologia: - zestawy epiduralne w różnych zestawach i rozmiarach, zestawy do kaniulacji i inne akcesoria
Chirurgia: - katetery do embolektomii
Urologia: - zestawy do nefrotomii i cystostomii , katetery do dializy, zestawy do szynowania moczowodów i inne
Jednym z najważniejszym działów jest kardiologia i radiologia inwazyjna. Są to wysokiej klasy katetery:
katetery do badań diagnostycznych; katetery do angioplastyki wieńcowej i peryferyjnej: RIVER, FRYDERYK, PBA; Katetery do walwuloplastyki: VALVER; stenty stalowe, kobaltowo-chromowe i nitilonowe; stenty BMS: CHOPIN 2, KOS, FLEXUS, COFLEXUS; stenty DES: LUC-CHOPIN, CARLO S, ALEX, PAXEL, PROLIM pierwszy w świecie w 2005 r. stent pokryty polimerem biodegradowalnym; stent do bifurkacji BIOSS EXPERT I BIOSS LIM; stenty nerkowe: NEFRO; stenty szyjne: MER + neuroprotekcja ROBIN; stenty peryferyjne: NEPTUN i JAGUAR; prowadniki do PTCA; prowadniki diagnostyczne; balony do kontrapulsacji (IABC); gastroenterologia: balony TROYCA
Nasze produkty używane są w około 90 krajach świata i cieszą się uznaniem u naszych odbiorców i konkurentów m.in. w : Argentynie, Brazylii, Ameryce Łacińskiej, Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej, Afryce i Azji.
Naszym głównym atutem jest jakość i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy wiele wyróżnień, nagród i patentów. Jesteśmy specjalistami w produkcji precyzyjnych rurek z tworzyw sztucznych i rurek metalowych do igieł. Ciągle wprowadzamy nowe produkty oparte na własnych patentach.

Balton Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 7/14, 00-496 Warszawa
Tel.: (+48) 22 625 32 15
Tel./fax: (+48) 22 621 58 14

Srebrni Sponsorzy Konferencji:


search


EC Test Systems Sp. z o. o. zajmuje sie dostarczaniem rozwiazan pomiarowych, diagnostycznych oraz symulacyjnych z zakresu drgan i akustyki. wiecej...

Jestesmy wylacznym przedstawicielem na terenie Polski swiatowych liderów tej branzy. Reprezentujemy firmy z których doswiadczen korzystaja najwieksze koncerny motoryzacyjne, lotnicze i zbrojeniowe oraz inne przedsiebiorstwa dzialajace w pozostalych galeziach przemyslu. Oferte uzupelniaja zaawansowane systemy wizyjne i termowizyjne.

Naszym klientom dostarczamy kompleksowe rozwiazania w zakresie pomiarów procesów szybkozmiennych, takich jak eksplozje, ruchy obiektów z bardzo duza predkoscia, drgania, deformacje uderzeniowe, dynamika plynów itp. Dostarczamy zintegrowane systemy badawczo-rozwojowe do analiz termalnych (badanie naprezen, wibrotermografia, termografia impulsowa i lockin) oraz rozwiazania do realizacji testów zmeczeniowych. W ofercie posiadamy równiez systemy do pomiarów akustyki budowlanej, skanery 3D oraz oprogramowanie symulacyjne.

Dostarczajac najnowsze rozwiazania znajdujace sie obecnie na rynku pomagamy uruchamiac nawet najbardziej zaawansowane stanowiska badawczo-rozwojowe.EC Test Systems sp. Z o.o.
ul. Lublanska 34
31-476 Kraków
Tel.: (+48) 12 627 77 77
Fax: (+48) 12 627 77 70
www.ects.pl
biuro@ects.pl